Aktualności

107 postów

Rekrutacja – ciąg dalszy

Dnia 19 kwietnia 2021 r. (poniedziałek)  została podana do publicznej wiadomości LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH do Przedszkola Samorządowego w Biskupicach 322 na rok szkolny 2021/2022.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Listopad to miesiąc, który zwykle opłakuje nas deszczem, płata figle wiatrem i tańczącym liściem, ale również to szczególnie radosny, budzący uśmiech czas, ponieważ wtedy swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i najwierniejszy przyjaciel dzieci- Pluszowy Miś.

Dzień Niepodległości w naszym przedszkolu

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, zaprezentowana przez dzieci z grupy starszej. Przedszkolaki od paru tygodni przygotowywały  się do tego ważnego wydarzenia.

SOK OWOCOWO – WARZYWNY

Każdy przedszkolak wie, że należy spożywać dużą ilości owoców oraz warzyw. Z myślą o witaminkach, postanowiliśmy zrobić sok. Najpierw dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku, jego działaniem i utrwalały sobie zasady bezpieczeństwa.

„KRÓLOWA ŚNIEGU” w Kampusie

W dniu 20.01. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Kampusu w Wieliczce na przedstawienie ?Królowa Śniegu? w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie. Miały możliwość podziwiania pięknych strojów, oglądanie gry aktorskiej oraz wsłuchiwania się w różnorodnie brzmiącą muzykę.